Вибір потрібно робити згідно з кожним правилом і виходячи з особливостей вашого чотириколісного друга.

Співвідношення малюнка протектора

Визначившись один раз, який елемент необхідний і з якою метою, вважайте, що ви вирішили проблему назавжди:

  1. Поздовжні ребра – незалежно від конструкції, підготовлені для забезпечення стійкості автомобіля.
  2. Наконечники – не прив’язані до форми, допомагають забезпечити зчеплення та відмінне зчеплення навіть на брудній дорозі.
  3. Пази також здатні відокремлювати один елемент від іншого. Якщо в гумі для автомобілів і мікроавтобусів ці елементи відіграють важливу роль у кількох функціях шин, то у шинах для великих навантажень вони не настільки важливі. На думку виробника, вони зобов’язані запобігати утворенню каменів у гумі.
  4. Ламелі – досить тонкі, різної форми, зрідка досить великі отвори на виступаючих частин протектора. З огляду на те, що немає швидкісних режимів у використанні важких вантажівок, то гумові ламелі для автомобілів, що працюють на будівельних майданчиках, у промислових та сільськогосподарських організаціях, приблизно не використовуються.

Характеристика деяких варіантів використання

Гума на тракторі, на якій є діагональні наконечники, значно збільшує прохідність та ймовірність зчеплення службових автомобілів у різні пори року. Усі робочі транспортні засоби (які працюють виключно в польових умовах) мають гуму з подібним протектором.

Автодиски і автошини, які, як правило, базуються на різних блоках. Використовується на самоскидах та вантажних автомобілях. І для цієї техніки значні не тільки ймовірності тяги, але і відмінна стабільність, якщо автомобіль рухається на великій швидкості.

Трактори, деякі вантажівки та лісовози потребують добре продуманого малюнка протектора. У цьому випадку для наконечників з великою діагоналлю, крім основних функцій, важливо також своєчасно знати, щоб запобігти пошкодженню поверхні шини.

Навантаження під час роботи може бути значною, тому необхідний відмінний малюнок протектора. Гума з подібним зображенням показана для навантажувачів, важких лісовозів та міцних тракторів. Такі шини потрібні бути більш твердими та служити довше часу.

Вибрати гуму, а також диски для автомобіля потрібно по певним показником, котрі вказані до конкретного вида транспортного засобу. Якщо поставити гуму, яка не буде відповідати заданным параметрам, то є вірогідність отримати багато труднощів при керуванні авто. Ці характеристики можна дізнатися спираючись на рекомендації виробника автомобіля.Гума повинна бути стійкою до зносу, і не повинно бути великого шуму. Це дві основні переваги якісних шин для великих автомобілів. Шини повинні мати рівну поверхню, і тоді автомобіль зможе легко переміщати та перевозити вантаж. Щоб розрахувати розмір шин варто використати шинний калькулятор за посиланням.

Цікаві новини