Статті

Процедура реєстрації в ПроЗорро: що потрібно брати до уваги

Один з варіантів, як можна провести публічні закупівлі, щоб це відбувалося в рамках чинного законодавства й було економічно вигідно для державної установи – це використання системи ПроЗорро. Мова йде про участь в тендерних закупівлях, торгах або ж аукціонах. Незалежно від того, який саме формат процедури вас цікавить більше за все, система ПроЗорро все ж буде основним механізмом контролю за подібними

Детальніше
Статті

Лікування чоловічого і жіночого безпліддя

Перший і головний сигнал про наявність проблеми у репродуктивній системі є нездатність зачати природним шляхом дитину. Якщо в парі протягом одного року бажана вагітність не наступила, при цьому пара не використовувала контрацептиви і займалася сексом регулярно, то це може свідчити, що в парі є проблеми і потрібна консультація репродуктолога. Фахівець здатний встановити причину неможливості зачати дитину в кожній конкретній парі.

Детальніше
Статті

Владельцы областного энергетического центра Ахметова не довольны новыми тарифами

Так как постоянное регулирование тарифов нужно для того, чтобы выдвигать новые правила, новые правила очень сильно критикуют и для этого есть специальный бизнесмен, которого зовут Ринат Ахметов. Он может полноценно контролировать значительную часть рынка. Реализуется чаще всего электроэнергия Товарная Биржа «Украинская Энергетическая Биржа» есть лидер в данной сфере. (більше…)

Детальніше
Статті

Подготовка и прохождение Marlins test

После того, как будущий моряк окончит языковые курсы, где он выучит английский язык, ему нужно будет пройти тестирование, которое называется Marlins test. Суть его заключается в том, чтобы правильно ответить на 85 вопросов. При этом 65% ответов должны быть правильными, в противном случае тест засчитан не будет. Пройти этот тест прямо сейчас можно здесь https://jobmarineman.com/ru/services-for-seafarers/marlins-test/. Основы подготовки к тесту на

Детальніше
Статті

Відкриті торги енергетичними ресурсами

Сучасний сектор торгів енергетичними ресурсами дійсно може принести вам якісно нові можливості та забезпечити вам всім тим, що стане оптимальним. Врешті решт ви матимете шанс вийти на певні нові результати, котрі приносять нам користь та дозволено оптимізовувати всі ті системи, що будуть принципово важливими саме у вашому конкретному випадку. (більше…)

Детальніше
Статті

Небезпечні Маршрутки 184а

15 лютого, у Львові під час урочистої ходи з нагоди виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, двоє водіїв маршруток, проігнорувавши наказ патрульної поліції, поїхали наскрізь, через колону людей, мало не наїхавши на них. Урочиста хода прямувала за маршрутом площа Є. Петрушевича – просп. Т. Шевченка – просп. Свободи – вул. В. Чорновола до пам’ятного знаку на вул. Батуринській. (більше…)

Детальніше
Статті

Не Претендую

Ще на старті опалювального сезону 2015-2016 на нашому сайті почалося голосування на тему «Ви вже оформили субсидію на олату житлово-комунальних послуг»? Опитування відвідувачів rudno.org.ua тривало понад три з половиною місяці. За цей час свою позицію у голосуванні висловила 121 особа. (більше…)

Детальніше
Статті

Баланс Народного Дому

Народний дім Рудно передали на фінансування міського бюджету Львова. Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 14 січня, на пленарному засіданні міськради. Досі сільський заклад культури в Рудно був на фінансуванні Рудненської селищної ради, інформує прес-служба ЛМР. (більше…)

Детальніше
Статті

Підсумки 2015 Року

У січні 2015 року вулицю Героїв Небесної Сотні, яка веде через старе Рудно до Львівської кільцевої автодороги, почали активно зміцнювати, а станом на кінець року частину вулиці заасфальтували, також частково влаштували хідники з бруківки. (більше…)

Детальніше
Статті

Поїде В Суховолю

Маршрути №184 вул. Січових Стрільців – Рудне (маршрут що існує кілька останніх років лише "на папері" і на даний час виконує слідування від Приміського вокзалу до Суховолі) та №184а вул. Щурата – Рудне продовжать до с. Суховолі. На них також пустять вісім автобусів замість двох, які працюють на маршрутах зараз. (більше…)

Детальніше