Статті

Подготовка и прохождение Marlins test

После того, как будущий моряк окончит языковые курсы, где он выучит английский язык, ему нужно будет пройти тестирование, которое называется Marlins test. Суть его заключается в том, чтобы правильно ответить на 85 вопросов. При этом 65% ответов должны быть правильными, в противном случае тест засчитан не будет. Пройти этот тест прямо сейчас можно здесь https://jobmarineman.com/ru/services-for-seafarers/marlins-test/. Основы подготовки к тесту на

Детальніше
Статті

Відкриті торги енергетичними ресурсами

Сучасний сектор торгів енергетичними ресурсами дійсно може принести вам якісно нові можливості та забезпечити вам всім тим, що стане оптимальним. Врешті решт ви матимете шанс вийти на певні нові результати, котрі приносять нам користь та дозволено оптимізовувати всі ті системи, що будуть принципово важливими саме у вашому конкретному випадку. (більше…)

Детальніше
Статті

Небезпечні Маршрутки 184а

15 лютого, у Львові під час урочистої ходи з нагоди виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, двоє водіїв маршруток, проігнорувавши наказ патрульної поліції, поїхали наскрізь, через колону людей, мало не наїхавши на них. Урочиста хода прямувала за маршрутом площа Є. Петрушевича – просп. Т. Шевченка – просп. Свободи – вул. В. Чорновола до пам’ятного знаку на вул. Батуринській. (більше…)

Детальніше
Статті

Не Претендую

Ще на старті опалювального сезону 2015-2016 на нашому сайті почалося голосування на тему «Ви вже оформили субсидію на олату житлово-комунальних послуг»? Опитування відвідувачів rudno.org.ua тривало понад три з половиною місяці. За цей час свою позицію у голосуванні висловила 121 особа. (більше…)

Детальніше
Статті

Баланс Народного Дому

Народний дім Рудно передали на фінансування міського бюджету Львова. Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 14 січня, на пленарному засіданні міськради. Досі сільський заклад культури в Рудно був на фінансуванні Рудненської селищної ради, інформує прес-служба ЛМР. (більше…)

Детальніше
Статті

Підсумки 2015 Року

У січні 2015 року вулицю Героїв Небесної Сотні, яка веде через старе Рудно до Львівської кільцевої автодороги, почали активно зміцнювати, а станом на кінець року частину вулиці заасфальтували, також частково влаштували хідники з бруківки. (більше…)

Детальніше
Статті

Поїде В Суховолю

Маршрути №184 вул. Січових Стрільців – Рудне (маршрут що існує кілька останніх років лише "на папері" і на даний час виконує слідування від Приміського вокзалу до Суховолі) та №184а вул. Щурата – Рудне продовжать до с. Суховолі. На них також пустять вісім автобусів замість двох, які працюють на маршрутах зараз. (більше…)

Детальніше
Статті

Шевченка Підсипали

Не так давно на багатостраждальній вулиці Шевченка відбулися невеликі зміни. Ями на відрізку довжиною орієнтовно 130 метрів від перехрестя з вулицями Івасюка/Юнацька в сторону вул. Лисенка невідомо хто засипав сумішшю вапнякового каменю з землею, який, традиційно, вивезли з кар’єру біля Семінарії. (більше…)

Детальніше
Статті

Небезпечна Парковка

У понеділок, 14 грудня, приблизно о 18:20 водій автомобіля ВАЗ заїхав на залізничну колію в смт Рудно, залишив автівку і втік. Місцеві мешканці, які стали свідками цього, власними силами відтягнули машину з колії, а електричка, водія якої люди намагалися попередити, аби запобігти зіткненню, загальмувала за 5 метрів до місця можливого зіткнення. (більше…)

Детальніше
Статті

Маршрутки І Сміття

Так склалося, що майже одночасно у редакцію сайту Рудно надійшов лист, а на форумі був опублікований пост зовсім різного за змістом характеру з описом різних проблем проте зі спільним знаменником - йдеться про транспорт і незручності які він створює. Хочемо ще раз наголосити владним колам Рудно на наступні питання та закликати грунтовно підійти до їх вирішення. (більше…)

Детальніше