Не так давно на багатостраждальній вулиці Шевченка відбулися невеликі зміни. Ями на відрізку довжиною орієнтовно 130 метрів від перехрестя з вулицями Івасюка/Юнацька в сторону вул. Лисенка невідомо хто засипав сумішшю вапнякового каменю з землею, який, традиційно, вивезли з кар’єру біля Семінарії.

Цікаво, чому саме в цьому місці вирішили вирівняти дорожнє полотно, хоча вулиця потребує хоча б такого засипання вапняком від шкільного стадіону до повороту на вул. Лисенка. Очевидно, комусь увірвався терпець, коли щодня доводиться розбивати своє (недешеве) авто на ямах, які щоразу збільшуються. 

Подібним чином (засипання вапняком) ліквідовували ямковість на вулиці Л. Українки з тією різницею, що на маленькій ділянці там навіть поклали асфальт.

Ще у березні минулого року ми писали, що селищна рада оголосила тендер на капітальний ремонт вулиці Шевченка. Пройшло понад півтора року, але ремонту як не було так і немає. Одна з найдовших в селищі вулиць перманентно руйнується далі…

Проте в царині руднівських доріг маємо і позитивний здобуток – відтепер приблизно 280 метрів вулиці Героїв Небесної Сотні від перехрестя з вул. Шевченка / Л. Українки і до вул. Мазепи на старому Рудно повністю заасфальтована.

Цікаві новини