Пропозиція: реклама розміщується у вигляді статичних та анімованих, графічних або текстових банерів вгорі сторінки, розміром 465х76 пікселів (половина ширини сторінки) та внизу розміром 465х76 або 973х76 пікселів (на всю ширину сторінки). Приклади та точне місцерозташування банерів можна побачити на будь-якій сторінці сайту. Також можливі  розміщення рекламних блоків і в інших частинах сайту за окремою домовленістю, зокрема в статтях. Рекламний блок розміщується на усіх без виключення сторінках сайту.

Переваги: ваша реклама націлена на зацікавлених осіб, оскільки аудиторія користувачів інтернету зростає з дня у день, люди все більше ведуть пошук необхідних їм послуг та товарів у всесвітній мережі, тимпаче коли це вебресурс регіонального рівня, то це означає що кожен мешканець буде зацікавлений завітати на сайт щоб дізнатись що відбувається у його рідному місті, а відповідно стає вашим потенційним клієнтом. 

Крім того, реклама застрахована від неконтрольованого її знищення, як це приміром відбувається з оголошеннями та плакатами розклеїними на стовпах та рекламних стендах зупинок громадського транспорту. Вам не потрібно йти до споживача, та витрачатись на друк листівок, щоб потім роздавати в руки випадковим перехожим та на зарплату промоутеру. 99% таких листівок відразу летять у найближчий смітник. Розміщуючи рекламу на нашому сайті, споживач сам приходить до Вас!

Аудиторія: наша цільова аудиторія складає близько 20 тисяч людей, які проживають на території таких населених пунктів: Рудно, Зимна Вода, Суховоля, Лапаївка, Холодновідка, Конопниця, Паланки та інші. А також ще близько 1 000 000 мешканців міста Львова та околиць.

Ми охоплємо усі верстви населення – від школяра та студента до високооплачуваних кваліфікованих спеціалістів у своїй галузі та успішних бізнесменів. Щодня нас відвідують від 150 до 500 людей. Для перегляду статистичних даних, перейдіть за цим посиланням.