Уся інформація на сайті взята з відкритих джерел та розміщена згідно законодавства України зі збереженням авторських прав та посиланням на джерело.

Усі фото і текстові матеріали (якщо не вказано іншого джерела) належать адміністрації сайту. Відповідальність за публікації несуть їх автори, за достовірність рекламних оголошень та статей – рекламодавець. Редакція може не поділяти точку зору авторів.

Сайт Рудно не проводить жодних перевірок стосовно поданих матеріалів та їх змісту, а його редактори не були свідками подій (якщо не зазначено зворотнього). Ми є відкритою інтернет-платформою де кожний може у довільній формі подати свою точку зору. Залишаємо за собою право лише часткового редагування наданої інформації згідно морально-етичних норм.

Дискусії, апелювання, спростування, заперечення або підтвердження приймаються виключно на сторінках сайту у відкритій формі у коментарях до відповідних статей чи на форумі. При будь-якому копіюванні матеріалів з сайту, посилання або гіперлінк на сайт www.rudno.org.ua обов`язкове.

Упорядник контенту розділу “Рудно Online” – Віктор ГромикФотографи та наповнення галереї – Віктор Громик, Тарас ПавликДизайн та технічне забезпечення – Тарас Павлик (Melario Studio)