Маршрути №184 вул. Січових Стрільців – Рудне (маршрут що існує кілька останніх років лише “на папері” і на даний час виконує слідування від Приміського вокзалу до Суховолі) та №184а вул. Щурата – Рудне продовжать до с. Суховолі. На них також пустять вісім автобусів замість двох, які працюють на маршрутах зараз.

Відповідні рекомендації ще в п’ятницю, 18 грудня, комісія з ПЕК, транспорту, перевезень та зв’язку Львівської облради надала департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА.

Згідно з рекомендаціями комісії, по чотири маршрутки пустять до різних частин с.Суховоля. Таке рішення зумовлене зверненням сільського голови Суховолі Андрія Торби, у листі якого до облради зазначалося, що громада просить вирішити питання транспортного сполучення села Суховоля з містом Львів. Громада Суховолі обурювалася тим, що маршрути №184 та №184а не доїжджають до села. Крім того, на маршрутах працювали лише два автобуси.

Спочатку для покращення транспортного сполучення із селом комісія пропонувала продовжити львівський міський маршрут № 28 Рудне – просп. Чорновола до Суховолі. Однак проти такої зміни маршруту №28 виступили мешканці Рудного. Крім того, до комісії звернулася депутат Львівської міськради від «Самопомочі» Ольга Посипанко з проханням не продовжувати 28-й маршрут, аби не перевантажувати його. У зв’язку з цим комісія відмовилась від попередньої пропозиції.

Цікаві новини