У січні 2015 року вулицю Героїв Небесної Сотні, яка веде через старе Рудно до Львівської кільцевої автодороги, почали активно зміцнювати, а станом на кінець року частину вулиці заасфальтували, також частково влаштували хідники з бруківки.

Згідно рішення №08 від 3.03.2015 виконкому Рудненської селищної ради з 1 березня 2015 року тариф на вивіз твердих побутових відходів збільшили від 44% до 80 % в залежності від кількості вивозів твердих побутових відходів на місяць.

В середині року, в червні, вперше в історії Рудно, запрацював офіційний сайт місцевої селищної ради, якого, на жаль, станом на сьогодні (кінець 2015 року) в інтернеті знову нема.

У першій половині вересня руднівчани отримали приємний транспортний сюрприз – зі «Станції» у Рудно щогодини до гіпермаркету «Ашан» на вул. В. Великого у Львові почав курсувати безкоштовний експрес-автобус!

Майже за місяць до місцевих виборів, у «Ліску» постала перша в центрі селища фігура Пр. Богородиці, встановлена коштом одного з кандидатів на посаду голови Рудно.

Найважливіша подія в релігійному житті однієї з греко-католицьких громад Рудно – зовні повністю відновлена церква Воздвиження Чесного Хреста святкувала 200-ліття з часу будівництва.

Мабуть найбільш очікувана подія року 2015 – хто ж стане переможцем на посаду голови Рудно в місцевих виборах 25 жовтня 2015 року? За підсумковими результатами голосування офіційно представленими на двох з трьох дільниць в селищі, серед семи кандидатів на головне крісло в сільраді перемогу отримав діючий керівник п. Форманчук, обігнавши найближчого конкурента п. Гуцола з «Самопомочі» на понад 8%. В другому турі виборів міського голови Львова, 15 листопада 2015 року, за рекордно низької явки руднівчан на виборчі дільниці, перемогу отримав чинний мер обласного центру Андрій Садовий.

Редакція неофіційного сайту Рудно бажає мешканцям селища, щоб в новому 2016 році в їх домівках панували мир, злагода і любов. Щоб руднівчани побачили більше позитивних результатів роботи місцевої влади. І, звичайно, бажаємо всім здоров’я і ще раз здоров’я! З Новим Роком і Різдвом!

Цікаві новини