Новини

Продаж автомобілів: особливості та нюанси

Бізнес проходить наступний етап свого розвитку. Якщо раніше було легко здивувати якимось товаром, то зараз потенційний покупець, спокушений великою кількістю пропозицій, не хоче купувати товар чи послугу без відповідної мотивації. Щоб придбати товар, підприємець повинен докласти великих зусиль, вкласти великі суми в рекламну кампанію. Нагальним питанням для будь-якого бізнесу є збільшення кількості продаж і як це зробити. Часто в пошуках

Детальніше
Новини

Належне оцінювання нерухомого майна (Київ)

Запланували купити квартиру або будинок? Тоді звертайтесь за допомогою до Української універсальної біржі. Професійні спеціалісти допоможуть із проведенням оцінки бажаного нерухомого майна в найкоротші строки та у відповідності до законів України. Цей сервіс має великий досвід щодо допомоги громадянам України. Для того, щоб впевнитись в правдивості таких заяв прочитайте зазначену статтю до кінця. (більше…)

Детальніше
Новини

Як перемогти в тендерах від Міністерства Охорони?

Ключ до написання хорошого тендера від Міністерства охорони і правопорядку – бути конкретним і намагатись детально описати, наскільки можливості компанії відповідають точним вимогам клієнта. (більше…)

Детальніше
Новини

В Рудно запрацює Центр надання адміністративних послуг

Незабаром усі адміністративні послуги мешканці смт. Рудно зможуть отримати «на місці» — для них запрацює Центр надання адміністративних послуг на вул. Грушевського, 55. Як інформує прес-служба Львівської міськради, до кінця цього року планують завершити внутрішні роботи, а наступного — виконати усі зовнішні роботи і відкрити офіс. (більше…)

Детальніше
Новини

У Рудно сталася масштабна пожежа на підприємстві: згоріли три автомобілі, є постраждалий

У п’ятницю, 28 вересня, о 23:12 год сталася пожежа в селі Рудно по вул. Лесі Українки, 23 на території підприємства (цех по виробництву надгробних пам’ятників). Про це інформує Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА. (більше…)

Детальніше
Новини

У Рудному на території дачного кооперативу виявили труп

Сьогодні, 19 липня, о 04:41 год. у селі Рудно на території дачного кооперативу «Росинка» виникла пожежа у металевому вагончику, інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА. (більше…)

Детальніше
Новини

Приміщення під амбулаторію сімейної медицини у Рудному тепер готуватиме ЛКП «Рембуд»

Виконавчий комітет Львівської міської ради надав Львівському комунальному підприємству «Рембуд» функції замовника на проектування та капітальний ремонт об’єкта «Капітальний ремонт приміщень під створення амбулаторії сімейної медицини на вул. Шевченка, 64 у смт Рудно». (більше…)

Детальніше
Новини

Відтепер мешканці Рудного, Винників та Брюхович можуть подавати проекти до громадського бюджету

Відповідно до ухвали, проекти подаються шляхом заповнення аплікаційної форми разом із списком мешканців м. Львова(м. Винники, с. Рудно, смт. Брюховичі), які підтримують цей проект: (більше…)

Детальніше
Новини

У Рудно прокладуть водопровід і каналізацію

У смт Рудно прокладуть новий магістральний водогін, побудують напірну каналізаційну мережу та перекачувальну насосну станцію. Кошти на це передбачено у бюджеті розвитку Львова на 2016-17 роки. (більше…)

Детальніше