У понеділок, 14 грудня, приблизно о 18:20 водій автомобіля ВАЗ заїхав на залізничну колію в смт Рудно, залишив автівку і втік. Місцеві мешканці, які стали свідками цього, власними силами відтягнули машину з колії, а електричка, водія якої люди намагалися попередити, аби запобігти зіткненню, загальмувала за 5 метрів до місця можливого зіткнення.

Мешканці викликали патрульних. Поліцейські, які вийшли на нічне патрулювання, залишилися в засідці і чекали на горе-водія. Орієнтовно опівночі до автомобіля підійшов чоловік і хотів його забрати. Інспекторів, які одразу підійшли до нього, запевняв, що це не він заїхав на колію і не знає хто. Водій перебував у стані алкогольного сп’яніння. Документів при собі не мав, йдеться в повідомленні прес-служби патрульної поліції Львова.

Патрульні зателефонували до свідків наїзду на колію і ті приїхали на упізнання. Причетність саме цього водія до інциденту підтвердили. Водія вмовили разом з патрульними поїхати додому за документами.

38-річний мешканець смт Рудно відповідатиме і за керування автомобілем у нетверезому стані (драгер підтвердив 1.66 проміле алкоголю в крові), і, за рішенням суду, за те, що міг спричинити аварію, адже потяг змушений був здійснити аварійне гальмування.

Цікаві новини