Так склалося, що майже одночасно у редакцію сайту Рудно надійшов лист, а на форумі був опублікований пост зовсім різного за змістом характеру з описом різних проблем проте зі спільним знаменником – йдеться про транспорт і незручності які він створює. Хочемо ще раз наголосити владним колам Рудно на наступні питання та закликати грунтовно підійти до їх вирішення.

Тож спершу хочемо звернути увагу та робимо перепост від користувача Doctor(a), який стурбований чистотою у селищі. Почитати текст повністю можна тут, а основні питання, які висуваються цитуємо далі та подаємо фотопідтвердження:

“Цікво що ПП Рудно Транс договору на вивіз сміття немає, (а навіщо їм ?) Взагалі в кварталі житлової забудови передбачено розміщення АТП ? І що з цим робити ?”

Інше маршрутне питання стосується розширення мережі сполучення Рудно зі Львовом, яке час до часу підіймається. Автор наступного повідомлення підписалася як Тетяна Клюс:

“Жителі смт Рудно та всі, кому не байдуже! Починаймо змінювати ту ситуацію, що в нас є з маршрутками. У Львові ми, напевно, єдиний такий район з таким “шикарним” сполученням, де маршрутки курсують лише в центр, практично по однаковому маршруту. В годину пік вони переповнені.Хіба вам не хочеться добиратися своєчасно, без пересадок, з більшим комфортом і в інші райони Львова? Підтримуйте ідею про продовження маршруту №21 у Рудно! Маршрут №21 проходить через “Три слони”-Ряшівська-Патона-Виговського-Південний-В.Великого-Княгині Ольги-Сахарова-Головна Пошта. Виділіть 2 хв., не полінуйтеся, і підпишіть петицію. Якщо ви не зареєстровані, то реєстрація займе не більше 2-3хв. Ознайомитись та підписати петицію можна тут.”

Проте нагадаємо, що згідно опитування “Який з запропонованих маршрутів ви хотіли б продовжити до Рудно?” проведенгоо на сайті з серпня по жовтень минулого року, абсолютна більшість, а саме 60% респондетів впевнено відповіди що бажають продовження до селища маршруту №14 що прямує на Сихів і таким чином повністю покриває існуючий проблемний маршрут №287.

Цікаві новини